вторник, 20 мая 2014 г.

Проблеми недостатньої кількості дитячих садків та їх незадовільних умов слід вирішувати вже сьогодні, - Андрей Стрихарский

Київ – сучасний мегаполіс з великими можливостями і не менш великими проблемами. Деякі з них носять локальний характер, інші зачіпають інтереси майже кожного киянина, а тому вимагають оперативного втручання і ефективного рішення.

Зараз в Україні - час змін та можливостей. Кожен може бути корисним, кожен свідомий українець повинен принаймні спробувати покращити життя навколо себе, хоча б в міру власних сил, хоча б у своєму районі. Іноді треба лише приєднатись до існуючого проекту або підтримати чиюсь ініціативу.
Проблеми Дніпровського району, як то занедбаність стану житлових будинків, ігрових майданчиків для дітей, скверів, парків, прибудинкових територій є постійним буденним головним болем більшості його мешканців. Яскравим прикладом прояву небайдужості та громадської ініціативи став Андрій Стріхарський. Окрім активної діяльності з вирішення вище зазначених проблем, він зі своїми однодумцями шукає шляхи подолання проблем літніх людей, молодих сімей, покращення стану дитячих садків, шкіл та пропонує всім активним та свідомим дніпровцям долучатись.

Уявімо, що Київ – це живий дієвий організм, в якому кожному жителю столиці відводиться своє значення і функція. В такому разі діти це, безумовно, серце, яке не дивлячись на малий розмір відіграє неоцінену роль і символізує оновлення всього організму. Зрозуміло, що для повноцінного розвитку наших дітей повинна бути відповідна соціальна інфраструктура, необхідна для їх повноцінного життєзабезпечення. Дефіцит місць в дитячих садках, і їх незадовільний стан  – вже не перший рік залишаються одними з головних проблем сучасної молодої родини, що мешкає в Києві. Не дивлячись на тенденцію останніх років - бейбі-бум (за останні три роки, починаючи з 2011 року, в Україні народжуваність збільшилась на 7%), будівництво державних дитячих садків, на превеликий жаль, не активізувалось. Згідно зі статистичним даним, в Києві протягом року на світ з’являються понад 30 тис малюків, в той час як, кількість діючих дошкільних закладів ледь перевищує 500. При оптимальному складі дитячих груп у кількості 15 вихованців, в наших садочках цей показник більший у 2-3 рази. За такої ситуації кожна дитина отримує лише третину уваги зі сторони вихователя.

Крім того, в діючих дитсадках незадовільний стан опалювальної і сантехнічної системи, що зумовлює високий рівень захворюваності серед малечі та послаблення імунітету в більш дорослому віці. Саме тому, серед ключових завдань на посаді депутата в мажоритарному виборчому округу № 27 Київської міської ради, Андрій Стріхарський бачить забезпечення європейського рівня розвитку дитячої інфраструктури. Передусім, відкриття до кінця 2014 року дошкільного закладу №522, що знаходиться по вулиці Бучми, 5-А, створення додаткових місць в дитсадках за рахунок їх вдосконалення.

Серед своїх пріоритетних обов’язків перед виборцями, Андрій Стрихарський виділяє усунення проблеми незадовільного опалення в осінньо-зимовий період. «Як будівельник, я знаю, що при середньозимовій температурі – 10, - 15 градусів, будівлі дитячих закладів охолоджуються лише за декілька годин. Як батько, я знаю, як важливо, щоб підлога, на якій грається малюк була теплою, а повітря в дитячій спальні – комфортним», - коментує він дане питання.

Крім того, важливо не лише оперативно реагувати на аварійні ситуації і усувати їх, а й мінімізувати такі форс-мажорні випадки, тому особистим викликом для себе Андрій Стріхарський називає здійснення превентивних заходів, зокрема систематична перевірка сантехнічного обладнання, ремонт фасадів дитсадків, внутрішні роботи.Андрій Стріхарський впевнений, що своєю щоденною роботою він зможе досягти, щоб маленькі серця великого Києва бились в здоровому ритмі і світились від щастя, адже вони є головною прикрасою столиці нашої країни.

Комментариев нет:

Отправить комментарий